Τη 2η εθελοντική αιμοδοσία διοργανώνουν την Τετάρτη 14 Νοεμβρίου η ΝΟΔΕ Χίου και η Ο.Ν.Ν.Ε.Δ Χίου στο τμήμα αιμοδοσίας του Σκυλίτσειου Νοσοκομείου Χίου. Η αιμοδοσία θα γίνει από τις 08:30-13:30.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.