Το πράσινο φως από τη Νομοτέλεια αναμένει ο Δήμος Χίου και συγκεκριμένα το Τμήμα Πρόνοιας για την επίδοση 3.323 ευρώ στην Κιβωτό του Αιγαίου.
Όπως τόνισε ο αρμόδιος αντιδήμαρχος Γ. Παπαδόπουλος, τα χρήματα προέρχονται από την τακτική επιχορήγηση του ιδρύματος Σκαραμαγκά κι αμέσως μετά την υπηρεσιακή έγκριση, θα δοθούν για την ενίσχυση του σκοπού και του έργου της Κιβωτού του Αιγαίου
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.