Έκκληση για αίμα, απευθύνουν διαδικτυακά οι φίλοι και οι συγγενείς της Χριστίνας Παβίτσου που σήμερα το απόγευμα έπεσε θύμα τροχαίου στα Καρδάμυλα.
Η ομάδα αίματός της είναι 0 ρέζους αρνητικό και όσοι έχετε την ίδια ομάδα αίματος παρακαλείστε να δώσετε αίμα σε συνεννόηση με το αιματολογικό του «Σκυλίτσειου» άμεσα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.