Ανταλλακτικό παζάρι ρούχων και παιχνιδιών διοργανώνει το Σάββατο 12 Δεκεμβρίου η Πρωτοβουλία Αλληλεγγύης Χίου στα γραφεία της στην οδό Σγούτα 12 από τις 10:00 μέχρι τις 15:00 και καλεί όλους τους Χιώτες να συμμετέχουν με τρόφιμα, φάρμακα και ότι άλλο μπορούν, τα οποία θα διατεθούν σε οικονομικά ασθενέστερους συμπολίτες μας.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.