Ούτε η βροχή ούτε το κρύο στάθηκαν ικανά να εμποδίσουν τα αδέρφια Αρακά, να βουτήξουν στην Αγία Φωτιά σήμερα το πρωί και να πιάσουν τον Σταυρό. Παιδιά του π. Γ. Αρακά δέχθηκαν τις ευλογίες κατά τον αγιασμό των υδάτων στην παραλία της Αγ. Φωτιάς.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.