Με τη συμμετοχή δύο Χιωτών, του δικού μας Παντελή Καλόγερου και του Χιώτη από «μεταγραφή» Σίμου Παλτσανιτίδη (με καταγωγή από τον Πόντο), επισφραγίστηκε η εκλογή του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Ελλήνων Ολυμπιονικών με αναπηρία.
Μετά τις πρόσφατες αρχαιρεσίες το νέο Δ.Σ. έχει ως εξής:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.