Με τη συμμετοχή δύο Χημικών από τη Χίο επισφραγίστηκε η ανάδειξη της νέας διοικούσας επιτροπής του Περιφερειακού Τμήματος Βορείου Αιγαίου της Ένωσης Ελλήνων Χημικών η οποία συστάθηκε ως εξής:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: Χατζηβασιλείου Παναγιώτης (Μυτιλήνη)
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: Μικέδης Μενέλαος (Χίος)
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: Γαβριήλ Απόστολος (Μυτιλήνη)
ΤΑΜΙΑΣ: Παπαρίσβας Γεώργιος (Μυτιλήνη)
ΜΕΛΗ: Αχλάδας Γεώργιος (Μυτιλήνη), Σταμπέλος Ξενοφών (Χίος), Παντελέλη Μαρία (Μυτιλήνη)
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.