Θύμα κλοπής όχι μία αλλά δύο φορές μέσα σε διάρκεια μίας εβδομάδας έπεσε 77χρονος συμπολίτης μας. Όπως κατήγγειλε ο ίδιος στο Α.Τ. Μαστιχοχωρίων στην Καλαμωτή, την τελευταία εβδομάδα άγνωστοι δράστες εισήλθαν στις οικίες, παραβιάζοντας παράθυρο της πρώτης και την είσοδο της δεύτερης. Ακολούθως, αφού ερεύνησαν τους εσωτερικούς χώρους τους, αφαίρεσαν από τη μία οικία διάφορες ηλεκτρικές και ηλεκτρονικές συσκευές
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.