Εκδήλωση με θέμα την ασφαλή χρήση των βοτάνων και συμβολή τους στην πρόληψη και την αντιμετώπιση ασθενειών, θα πραγματοποιήσει αύριο βράδυ στις 20.00 σττο εστιατόριο "Στου Γιώργου" στην Ευρετή, ο Ροταριανός Όμιλος Χίου "Ο Εξάντας". Ομιλητής της εκδήλωσης θα είναι ο φαρμακοποιός - υγειινολόγος Γ. Μαρής.
θα ακολουθήσει δείπνο με νηστήσιμο φαγητό.
Πληροφορίες στο 6932087668.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.