Εκδήλωση τιμής και μνήμης για τα 72 χρόνια από την ήττα του φασισμού και την απελευθέρωση του νησιού από τον ΕΑΜ-ΕΛΑΣ θα πραγματοποιήσει την Τρίτη 13 Σεπτεμβρίου ο σύλλογος φίλων και απόγονων Εθνικής Αντίστασης στην πλατεία Βουνακίου. Ώρα έναρξης: 19:00
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.