Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Οστεοπόρωσης , η πολυκλινική ΕΛΕΥΘΩ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΑΕ, αφιερώνει τον μήνα Οκτώβριο στον προληπτικό έλεγχο της υγείας των γυναικών και προσφέρει:
Πακέτα ελέγχου και μέτρησης της οστικής πυκνότητας (DEXA) αλλά και έλεγχο μαστού με ψηφιακή μαστογραφία και υπερηχογράφημα, με έκπτωση 40%.Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να απευθυνθούν στο τηλεφωνικό κέντρο της Πολυκλινικής Ελευθώ, για να κλείσουν ραντεβού στα τηλέφωνα : 22710-29777, 29888, 43888.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.