Τα εγκαίνια της έκθεσης δημιουργιών των μαθητών του ΕΕΕΕΚ Χίου, θα πραγματοποιηθεί από την Τετάρτη 18 Μαΐου στις 11:00 στην Κεντρική πλατεία Χίου (στο περίπτερο απέναντι από το κτίριο της Περιφερειακής Ενότητας Χίου).
Η έκθεση θα παραμείνει ανοιχτή από 16 έως 26 Μαΐου και ώρα 9:00 – 13:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.