Με πρωτοχρονιάτικα τραγούδια γέμισε το πρωί της Παρασκευής το Δημαρχείο της Χίου με πολιτιστικά σωματεία αλλά και τη φιλαρμονική του Δήμου και τη μουσική της 96ΑΔΤΕ να λένε τα κάλαντα στον Δήμαρχο και στους εργαζόμενους.
Η κάμερα του «π» ήταν εκεί και κατέγραψε τη στιγμή:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.