Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 48 ετών έπειτα από άνιση μάχη με τον Καρκίνο άφησε τα ξημερώματα της Τετάρτης, ο Γιάννης Σκούφαλος.
Ο συμπαθής σε όλη την τοπική κοινωνία Γιάννης τον τελευταίο χρόνο έδινε τη δική του γενναία μάχη για τη ζωή όμως δεν τα κατάφερε. Η Εξόδιος Ακολουθία θα ψαλλεί από τον Άγιο Ματθαίο Κοφινά, αύριο Πέμπτη στις 17:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.