Το Ειδικό Σχολείο επέλεξε η ΝΟΔΕ Χίου για τη συμβολική, ενόψει Χριστουγέννων, επίσκεψη του κλιμακίου της. Τα πολιτικά στελέχη, παρόντος και του βουλευτή Ν. Μηταράκη, διασκέδασαν με τα παιδιά και τους μοίρασαν χριστουγεννιάτικα δώρα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.