Ημερίδα ευαισθητοποίησης της τοπικής κοινωνίας στα πλαίσια της τελετής αποφοίτησης των εκπαιδεύομενών του, διοργανώνει το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας Χίου την επόμενη Παρασκευή 26 Ιουνίου στις 20:00 στον αύλειο χώρο το 2ου Γυμνασίου Χίου
Να σημειωθεί ότι παράλληλα συνεχίζονται έως τις 25 Ιουνίου οι προεγγραφές για το σχολικό έτος 2015- 2016.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.