Ξεχωριστή ημέρα η σημερινή για την Πυροσβεστική Υπηρεσία που γιόρτασε του προστάτες της Αγίους Τρείς Παίδες εν Καμίνω.
Το πρωί τελέστηκε δοξολογία στον Μητροπολιτικό Ναό Χίου ενώ λίγη ώρα αργότερα ακολούθησε επιμνημόσυνη δέηση στο εικονοστάσιο έξω από την Πυροσβεστική Υπηρεσία Χίου, παρουσία πυροσβεστών, αρχών και πολιτών.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.