Τραγικό θάνατο βρήκε 55χρονος συμπολίτης μας από τα Ανω Καρδάμυλα, όταν κατά τη διάρκεια εργασιών κοπής πεύκου, καταπλακώθηκε από τον κορμό του δέντρου. Οι πρώτες πληροφορίες κάνουν λόγο και για ένα ακόμη τραυματία ο οποίος έχει μεταφερθεί στο "Σκυλίτσειο"
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.