Έκπληκτοι δημότες ήταν εκείνοι που ειδοποίησαν την Αστυνομία και στη συνέχεια το Λιμεναρχείο Χίου, όταν πριν λίγη ώρα εντόπισαν στη συμβολή των οδών Νεωρείων και Λάδης αιμόφυρτο αλλοδαπό, να χαροπαλεύει και να ζητά βοήθεια.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.