Ο Οκτώβρης θα είναι απόλυτα κομματικός μήνας ως φαίνεται αφού μετά την παρουσία της Φώφης Γεννηματά, που φτάνει αύριο στο νησί μας, έρχεται η σειρά της ΝΔ να πραγματοποιήσει κομματική εκδήλωση και ομιλία φέρνοντας στη Χίο τον Άδωνη Γεωργιάδη.
Ο αντιπρόεδρος του κόμματος θα πραγματοποιήσει κομματική ομιλία την Κυριακή 23 Οκτωβρίου στις 17.30 στο ξενοδοχείο "Χανδρής"
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.