Πανηγύρι με την ορχήστρα Μπουσέκα- Φλωράδη, διοργανώνει το ερχόμενο Σάββατο 25 Ιουλίου η Αθλητική Ένωση Συκιάδας- Λαγκάδας η «ΕΝΩΣΗ», στον αύλειο χώρο του σχολείου της Συκιάδας.
Τηλέφωνο κρατήσεων: 6934539991
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.