Την αντίθεσή του με τη λειτουργία των καταστημάτων τις Κυριακές εκφράζει για μία ακόμη φορά ο Εμπορικός Σύλλογος Χίου που με ανακοίνωσή του παροτρύνει τα μέλη του να κρατήσουν κλειστές τις επιχειρήσεις του στην προσεχή Κυριακή 6/11.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.