Οι ελληνοτουρκικές επιχειρηματικές συνεργασίες κι επενδύσεις, θα βρεθούν στο επίκεντρο εσπερίδας που διοργανώνει ο Ροταριανός Όμιλος Χίου «Εξάντας» στο ξενοδοχείο «Ελληνικό Κάστρο» το Σάββατο στις 20:00. Ομιλητής θα είναι ο πρόεδρος του Ελληνοτουρκικού Επιμελητηρίου Ελλάδας Π. Κουτσίκος.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.