Με έναν ιδιαίτερα ξεχωριστό τρόπο αποφάσισε το Oz cocktail bar να γιορτάσει τα 5α του γεννέθλια. Μέσα από ένα ιδιαίτερο βίντεο που αποτυπώνει την καθημερινότητα του προσωπικού του, το Oz ευχαριστεί το κοινό για την προτίμησή του. Φυσικά από το βίντεο δεν θα μπορούσε να λήψει η Παρασκευή κοκτέιλ από τον Ιακ. Κωνσταντά ο οποίο και «πρωταγωνιστεί» στο συγκεκριμένο κλιπ.
Απολαύστε το:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.