Ακυρώνονται, για δεύτερη συνεχή ημέρα, οι χριστουγεννιάτικες εκδηλώσεις στην πλατεία Βουνακίου που διοργανώνονται από το Δήμο Χίου εξ’ αιτίας των ιδιαίτερα χαμηλών θερμοκρασιών. Για τον ίδιο ακριβώς λόγο ακυρώνεται και το πάρτυ ανακύκλωσης της ΔΙΑΝΟΧ.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.