Με εκτεταμένο καθαρισμό από συνεργεία της Υπηρεσίας Καθαριότητας του Δήμου Χίου απομακρύνθηκαν αρκετά απορρίμματα, σκηνές, τέντες και πεταμένα προσωπικά είδη που άφησαν πίσω τους οι πρόσφυγες και μετανάστες κατά την σημερινή αποχώρησή τους από το λιμάνι του νησιού.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.