Στρατόπεδα και μονάδες στην περιοχή ευθύνης της 96ΑΔΤΕ «ΧΙΟΣ», θα επισκεφθεί την ερχόμενη Τετάρτη ο Υφυπουργός Εθνικής Άμυνας Ν. Τόσκας συνοδευόμενος από τον διοικητή της ΑΣΔΕΝ Αντιστράτηγο Μενέλαο Μεϊμάρη.
Στο πλαίσιο της επίσκεψης του θα έχει συνάντηση με τις τοπικές αρχές.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.