Την επίσημη ημέρα μνήμης του Αναβάτου στις 26 Απριλίου τιμά ο «Φάρος» Βαρβασίου, που γι’ αυτό το λόγο διοργανώνει ημερήσια εκδρομή. Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να απευθύνονται στην Γραμματεία του Συνδέσμου στο τηλέφωνο 2271020621 καθημερινά εκτός Κυριακής από τις 17:00 – 20:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.