Και φέτος θα πραγματοποιηθεί από τον ΠΣΑμεΑ το πρόγραμμα της συμβουλευτικής για τα μέλη του και τις οικογένειές τους. Οι συνεδρίες πραγματοποιούνται στο γραφείο του Συλλόγου από τον επιστημονικό σύμβουλο – ψυχολόγο Παντελή Πρώιο μια συνεχή εβδομάδα κάθε μήνα κατά τις απογευματινές ώρες 17.00-21.00 Όσοι ενδιαφέρονται να εγγραφούν στο πρόγραμμα παρακαλούνται να δηλώσουν συμμετοχή στο γραφείο του Συλλόγου και στο τηλ. 22710-24194.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.