Στη σύληψη 37χρονου Τούρκικής υπηκοότητας παράνομου διακινητή προχώρησε χθες το βράδυ το Λιμεναρχείο μετά από επιχείρηση στην Παναγιά Οινουσσών και αφού ο 37χρονος είχε προλάβει να αποβιβάσει 18 μετανάστες- πρόσφυγες, μεταξύ των οποίων και 6 παιδιά.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.