Με χριστουγεννιάτικες μελωδίες γέμισε το πρωί της Παρασκευής το Δημαρχείο Χίου. Οι μαθητές της χοροδίας του ΕΠΑ.Λ. Χίου έψαλλαν τα παραδοσιακά κάλαντα της Χίου και της Κρήτης, στον δήμαρχο Μανώλη Βουρνού.
Ο Δήμαρχος μάλιστα έδειχνε να το ευχαριστιέται αφού έψαλε κι εκείνος μαζί με τα παιδιά τα παραδοσιακά κάλαντα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.