Ο Σύλλογος Τριτέκνων Χίου σας προσκαλεί στην γιορτή της ΜΗΤΕΡΑΣ!
Μην ξεχνάμε ήταν την Κυριακή στις 12 Μάη αλλά εμείς θα τη γιορτάσουμε στην πλατεία Βαρβασίου - Ευρετής πίσω από το γραφείο του συλλόγου μας, την Κυριακή 19 Μάη. Θα έχουμε δημιουργική απασχόληση παιδιών, χορό από Φιλοπρόοδο όμιλο Κάμπου και από Φάρο Βαρβασίου, ενδεικτικές βραβεύσεις μητέρων, μουσική της πενταμελούς παραδοσιακής ορχήστρας Μαρκέλλου Πούπαλου και ...σουβλάκι και άλλα !!!!
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.