Τη μνήμη του Αγίου Μάρτυρα Νέστορα, προστάτη των Αθλητών τιμά την προσεχή Τρίτη 27 Οκτωβρίου η Μητρόπολη Χίου στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου Βέσσας με Αρχιερατική Θεία Λειτουργία, ιερουργούντος του Μητροπολίτη Χίου κ. Μάρκου ο οποίος θα αναπέμψει δέηση υπέρ των Αθλητών.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.