100 εξάδες εμφιαλωμένο νερό απέστειλε στο Λιμεναρχείο Χίου για να το χρησιμοποιήσουν οιάνδρες του Λιμενικού που, όπως χαρακτηριστικά αναφέρει " κάθε μέρα σώζουν εκατοντάδες πρόσφυγες και μετανάστες", απέστειλε σήμερα το πρωί, η Φιλόπτωχος Αδελφότης Κυριών Χίου έστειλε σήμερα.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.