Σε κολόνα της ΔΕΗ προσέκρουσε στις 12.45 μετά τα μεσάνυχτα συμπολίτης μας στον περιφερειακό του Αγ. Σπυρίδωνα, όταν για αδιευκρίνιστους μέχρι στιγμής λόγους έχασε τον έλεγχο του αυτοκινήτου του.
Από την πρόσκρουση προκλήθηκαν σοβαρές υλικές ζημιές στο αυτοκίνητο ενώ ο ίδιος ευτυχώς δεν τραυματίστηκε σοβαρά
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.