Στη δράση της Τροχαίας Χίου «Τροχονόμος για μία ημέρα» θα συμμετάσχουν οι μαθητές του 3ου Λυκείου Χίου, παραδίδοντας στους οδηγούς – παραβάτες «κλήσεις». Η δράση θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 3 Μαρτίου στις 11:00 το πρωί στην Πλατεία Βουνακίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.