Άφθονο γέλιο σκόρπισε χθες το βράδυ στην Πινακοθήκη, « ο Καραγκιόζης μάγειρας» του Μιχάλη Καντηλώρου, με τα παιδιά να απολαμβάνουν μια όμορφη και καλοστημένη παράσταση. Έκπληξη της βραδιάς, ο μικρός Αλέξανδρος που έπαιξε « Καραγκιόζη» και καταχειροκροτήθηκε από μικρούς και μεγάλους.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.