5.7.2024 14:44

Προελαύνει η Ισπανία, μετρημένα... κουκιά και γκολ στο Τέξας

Τώρα αρχίζουν τα δύσκολα, αλλά και τα ωραία στο ΕURO. Οι προημιτελικοί είναι ο ένας καλύτερος από τον άλλο. Αναμένεται να προσφέρουν, οι 8 κορυφαίες ομάδες της Ευρώπης, σπουδαίο θέαμα και ελπίζουμε κέρδη. Σαφέστατα τα ματς Ισπανία - Γερμανία και Πορτογαλία - Γαλλία έχουν σημαίνουσα θέση στο πρόγραμμά μας. Από εκεί και πέρα το Copa America δεν γίνεται να μη συνοδεύεται από ποντάρισμα στο κουπόνι.

ΔΕΣ ΕΔΩ: Τα καλυτερα online casino στην ελλαδα

108. Ισπανία – Γερμανία (19:00)

Οι πορείες των δύο ομάδων στο Euro 24 είναι εξαιρετικά αποτελεσματικές έως τώρα, όμως η αποτυχία από την επιτυχία διαχωρίζονται από το 90λεπτο, πιθανή παράταση ή πέναλτι. Πρόκειται για τεράστιες Εθνικές στην Ευρώπη, με τη Γερμανία να έχει το μεγάλο αβαντάζ της έδρας ως διοργανώτρια. Η Ισπανία, από την άλλη, διατηρεί ένα νικηφόρο σερί 4 αγώνων στον θεσμό με 9-1 γκολ. Το μοναδικό που δέχτηκε, από τη Γεωργία, ήταν αυτογκόλ... Πρόκειται για ζευγάρι που θα κριθεί στις λεπτομέρειες, αλλά αυτές, έως τώρα, δείχνουν να είναι με τους Ίβηρες. Η νίκη τους προσφέρεται σε απόδοση 2.70.

315. Bενεζουέλα – Καναδάς (6/7, 04:00)

Για να φτάσουν έως εδώ δεδομένα έχουν κάνει κάτι καλά... Ειδικά για τον Καναδά, που δεν είναι έμπειρος στη διοργάνωση, συνιστά τεράστια επιτυχία η πορεία στο φετινό Copa America που μπορεί, μάλιστα, να συνεχιστεί. Είναι μεγάλο το διακύβευμα στον αγώνα του Τέξας, στις Ηνωμένες Πολιτείες που φιλοξενούν τον θεσμό, γι’ αυτό και αναμένεται προσεκτική τακτική. Εστίαση στην άμυνα και παιχνίδι με λίγα γκολ που θα κριθεί στη λεπτομέρεια. Θα παιχτεί το ασιατικό Under 2.25 στην τιμή του 1.80.