Εθελοντική αιμοδοσία θα πραγματοποιήσει ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου σε συνεργασία με την Ν.Υ. Αιμοδοσίας Χίου, το Σάββατο 20 Ιανουαρίου στην αίθουσα εκδηλώσεων του 2ου Δημοτικού, από τις 09:00 μέχρι τις 13:00.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.