Μέχρι και την Πέμπτη 11 Ιανουαρίου ημέρα της κηδείας του αειμνήστου και μέγα ευεργέτη Γεωργίου Κουκουνάρη, θα παραμείνουν κλειστά όλα τα τμήματα μαθημάτων του Κουκουνάρειου Πνευματικού Κέντρου, ως ένδειξη τιμής, σεβασμού και ευγνωμοσύνης στον άνθρωπο που προσέφερε τα μέγιστα στην ενορία του.
Παράλληλα την Πέμπτη στις 16:00 στον Ιερό Ναό της Παναγίας Λατιμιτίσσης θα τελεστεί η πένθιμη ακολουθία του Τρισαγίου Ύμνου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.