Συνεχίζεται η καμπάνια για τον Καρκίνο των Γυναικών αλλά και της υγείας των ανδρών από το «ΑΡΤΙΟΝ» και τον Σύλλογο Καρκινοπαθών Χίου, με νέες φωτογραφήσεις, ανδρών και γυναικών που στηρίζουν αυτή την εκστρατεία ενημέρωσης των δύο δραστηριων συλλόγων.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.