Τις καλές συνήθειες του 2017 κληρονόμησε, ως φαίνεται, και το 2018. Κι αυτή τη χρονιά συνεχίζονται κανονικά οι ξεναγήσεις στο κτήμα Αντουάνου – Προκοπίου στον Κάμπο με οδηγό τον αστείρευτο Θωμά Καραμουσλή. Η πρώτη για το νέο έτος ξενάγηση έχει οριστεί για την Κυριακή 7 Ιανουαρίου στις 11.00 με ελεύθερη συμμετοχή.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.