Ανάμεσα σε φίλους, γνωστούς, μέλη και στελέχη της ΝΟΔΕ Χίου βρέθηκε το βράδυ της Παρασκευής η Χριστιάνα Καλογήρου. Ο συνδυασμός της πραγματοποίησε νυχτερινή έξοδο σε κεντρικό μπαρ της πόλης, στο οποίο έδωσαν το «παρών» εκτός των άλλων ο Δήμαρχος Μανώλης Βουρνούς και υποψήφιοι της «Πρωτοβουλίας».
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.