Μετά την ανακοίνωση υποψηφιότητας του συνδυασμού «Χίος Μπροστά» και τα πρώτα ονόματα που είχαν ακουστεί την προηγούμενη βδομάδα του οδοντίατρου Θεόδωρου Γλύκα και του επιχειρηματία Μανώλη Χαβιάρα, το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού εμπλουτίζεται με γρήγορο ρυθμό.
Σύμφωνα με το ρεπορτάζ, σίγουρη θεωρείται η συμμετοχή στο ψηφοδέλτιο των:
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.