Αρνητικοί σε Covid19 αποδείχθηκαν οι δύο μαθητές του Γενικού Λυκείου Βροντάδου που το πρωί της Δευτέρας ενημέρωσαν ότι βρέθηκαν θετικοί σε self test που έκαναν πριν το σχολείο.
Οι δύο μαθητές υποβλήθηκαν σε μοριακό τεστ με τα αποτελέσματα να είναι τελικά αρνητικά.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.