Στα πλαίσια εκτέλεσης εργασιών της ΔΕΔΔΗΕ, «Αντικατάσταση υπογείων καλωδίων ΜΤ & κατασκευή νέου Υ/Σ Χίου», θα διακοπεί η κυκλοφορία, αύριο, Τετάρτη από τις 7:00 μέχρι τις 15:00:
α) στην οδό Συναδινού από την συμβολή της Συναδινού με την Κων. Μονομάχου έως την συμβολή της Συναδινού με την Αγίου Φωτίου και
β) στην οδό Αγίου Φωτίου από την συμβολή της Αγίου Φωτίου με την Συναδινού ως την συμβολή της Αγίου Φωτίου με την Στρ. Γεωργίου Βορριά
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.