Το κύμα χιονόπτωσης που έπληξε στη Βόρεια και Κεντρική Χίο, δεν άφησε ανεπηρέαστα τα γειτονικά Ψαρά, τα οποία από το πρωί της Δευτέρας ντύθηκαν στα λευκά. Η ποσότητα μάλιστα του χιονιού ήταν αρκετή κάνοντάς τα να μοιάζουν με ύψωμα του Πελιναίου.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.