Από την Τρίτη 9 Δεκεμβρίου 2014 μέχρι και το Σάββατο 13 Δεκεμβρίου , λόγω εκτελέσεως έργων θα κλείσει τελικά η Επαρχιακή οδός στην περιοχή του Ναγού Καρδαμύλων. Οι προβλέψεις για δυσμενή καιρικά φαινόμενα ανέβαλαν για μια μέρα την εκτέλεση των εργασιών.
Ως εκ τούτου η διέλευση των οχημάτων που κατευθύνονται προς Γιόσωνα, Αμάδες Βίκι θα γίνεται μέσω Σπαρτούντας –Καμπιών .
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.