Τον δικό τους αριθμό αποκτούν πλέον οι πολίτες που θέλουν να αναφέρουν προβλήματα σχετικά με δημοτικές οδούς και πεζοδρόμια καθώς από εδώ και πέρα κατά τις εργάσιμες ώρες και ημέρες θα μπορούν να τηλεφωνούν στο 2271351603. Η αρχή έγινε σήμερα με τα συνεργεία της διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών να μπαλώνουν τις λακκούβες που προξένησε η πρόσφατη κακοκαιρία.
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.