Συγκέντρωση διαμαρτυρίας προγραμματίζει ο Σύλλογος Δασκάλων και Νηπαιγωγών Χίου, την Τρίτη στις 13.30 έξω από τα γραφεία της Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης, διαμαρτυρόμενος για τις κενές θέσεις εκπαιδευτικών στις σχολικές μονάδες
Μπείτε στην ομάδα μας στο Viber και δείτε όλες τις ειδήσεις από τη Χίο και το Βόρειο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας στο Google News. Σχολιάστε στην σελίδα μας στο Facebook.
Ο Πολίτης είσαι εσύ. Γίνε συνδρομητής της εβδομαδιαίας έντυπης έκδοσης.